פרופיל המשרד

המשרד, שהוקם על ידי עו"ד עמוס מוקדי, בעל וותק וניסיון של למעלה מ-25 שנה, עוסק בייצוג מבוטחים ונפגעי גוף או רכוש, בתביעות ביטוח ונזיקין.

צוות המשרד מורכב מעורכי דין מנוסים אשר רובם צמחו במשרד וכל עיסוקם וניסיונם הוא בתחום זה, כמו גם ממתמחים, מזכירות ועוזרים מצוינים נוספים העומדים לרשות הלקוחות בכל עת תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד.

ייצוג המבוטחים והנפגעים נעשה אל מול חברות הביטוח, בתי חולים וגופים אחרים כדוגמת קרנות פנסיה, המוסד לביטוח לאומי וקצין התגמולים, בכל הערכאות בבתי המשפט ובתי הדין לעבודה, כמו גם בוועדות הרפואיות השונות בביטוח הלאומי ומשרד הביטחון.

תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הם: תביעות ביטוח (ביטוח חיים, אובדן כושר לעבודה, מחלות, נכות, בריאות, רכוש) תאונות דרכים, נזיקין – תאונות עבודה, ביטוח לאומי, קצין התגמולים (משרד הביטחון), ורשלנות רפואית.

ככל שהדבר נדרש, לרשות המשרד עומדים יועצים חיצוניים ברמה הגבוהה ביותר, לרבות מומחים רפואיים וביטוחיים בעלי שם.

אנו רואים עצמנו מחוייבים לתת ללקוחותינו את השירות והטיפול הטובים ביותר במטרה להשיג עבורם את הפיצוי או התגמול המגיע להם. המשרד מקפיד על מתן שירות מקצועי ואמין תוך שימת דגש על טיפול במכלול הסוגיות הביטוחיות והנזיקיות המתעוררות בכל מקרה ומקרה.

משרדנו הנו One stop shop – בענייני ביטוח ונזיקין.

מאחר שאנו מאמינים שבזכות המקצועיות והניסיון שרכשנו לאורך השנים, ביכולתנו להשיג ללקוחותינו תוצאות טובות ביותר.

העבודה מתבצעת בסביבה "ללא נייר" (paperless) ואנו עושים שימוש בתוכנות ואמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר המאפשרים, בין היתר, שליטה מירבית, בכל עת וגם מרחוק, על כל הנעשה בכל תיק ותיק המנוהל במשרד, תוך הקפדה מירבית על אבטחת מידע ושמירה על סודיות.